Sport


  • Program první fotbalové ligy 2017/18

     

    1. kolo (29. července):

    Plzeň – Dukla, Slavia – Teplice, Slovácko – Jablonec, Karviná – Jihlava, Brno – Ostrava, Liberec – Zlín, Sparta – Bohemians 1905, Mladá Boleslav – Olomouc.

    2. kolo (5. srpna):

    Teplice – Dukla, Jablonec – Plzeň, Ostrava – Slavia, Jihlava – Slovácko, Zlín – Brno, Bohemians 1905 – Karviná, Olomouc – Liberec, Mladá Boleslav – Sparta.

    3. kolo (12. srpna):

    Karviná – Mladá Boleslav, Brno – Bohemians 1905, Slovácko – Ostrava, Slavia – Jihlava, Plzeň – Olomouc, Dukla – Zlín, Teplice – Jablonec, Liberec – Sparta.

    4. kolo (19. srpna):

    Jablonec – Dukla, Bohemians 1905 – Slavia, Jihlava – Plzeň, Zlín – Karviná, Olomouc – Brno, Ostrava – Teplice, Mladá Boleslav – Liberec, Sparta – Slovácko.

    5. kolo (26. srpna):

    Karviná – Liberec, Brno – Sparta, Slovácko – Olomouc, Slavia – Mladá Boleslav, Teplice – Jihlava, Dukla – Bohemians 1905, Plzeň – Ostrava, Jablonec – Zlín.

    6. kolo (9. září):

    Ostrava – Jablonec, Jihlava – Dukla, Zlín – Teplice, Bohemians 1905 – Slovácko, Sparta – Karviná, Mladá Boleslav – Brno, Olomouc – Slavia, Liberec – Plzeň.

    7. kolo (16. září):

    Karviná – Olomouc, Brno – Liberec, Slovácko – Mladá Boleslav, Slavia – Sparta, Plzeň – Zlín, Dukla – Ostrava, Teplice – Bohemians 1905, Jablonec – Jihlava.

    8. kolo (23. září):

    Karviná – Brno, Jihlava – Ostrava, Zlín – Slavia, Bohemians 1905 – Jablonec, Olomouc – Dukla, Mladá Boleslav – Plzeň, Sparta – Teplice, Liberec – Slovácko.

    9. kolo (30. září):

    Slovácko – Karviná, Slavia – Brno, Plzeň – Bohemians 1905, Dukla – Sparta, Teplice – Liberec, Jablonec – Mladá Boleslav, Ostrava – Zlín, Jihlava – Olomouc.

    10. kolo (14. října):

    Karviná – Slavia, Brno – Slovácko, Zlín – Jihlava, Bohemians 1905 – Ostrava, Olomouc – Jablonec, Mladá Boleslav – Teplice, Sparta – Plzeň, Liberec – Dukla.

    11. kolo (21. října):

    Teplice – Karviná, Plzeň – Brno, Dukla – Slovácko, Jihlava – Bohemians 1905, Ostrava – Olomouc, Zlín – Mladá Boleslav, Jablonec – Sparta, Slavia – Liberec.

    12. kolo (28. října):

    Slovácko – Slavia, Karviná – Plzeň, Brno – Dukla, Olomouc – Teplice, Liberec – Jablonec, Sparta – Ostrava, Mladá Boleslav – Jihlava, Bohemians 1905 – Zlín.

    Plzeň – Slavia, Dukla – Karviná, Teplice – Slovácko, Jablonec – Brno, Ostrava – Mladá Boleslav, Jihlava – Liberec, Zlín – Sparta, Bohemians 1905 – Olomouc.

    14. kolo (18. listopadu):

    Karviná – Jablonec, Brno – Teplice, Slovácko – Plzeň, Slavia – Dukla, Olomouc – Zlín, Mladá Boleslav – Bohemians 1905, Sparta – Jihlava, Liberec – Ostrava.

    15. kolo (25. listopadu):

    Ostrava – Karviná, Jihlava – Brno, Zlín – Slovácko, Jablonec – Slavia, Teplice – Plzeň, Dukla – Mladá Boleslav, Olomouc – Sparta, Bohemians 1905 – Liberec.

    16. kolo (2. prosince):

    Dukla – Teplice, Plzeň – Jablonec, Slovácko – Jihlava, Slavia – Ostrava, Brno – Zlín, Karviná – Bohemians 1905, Liberec – Olomouc, Sparta – Mladá Boleslav.

    17. kolo (17. února):

    Mladá Boleslav – Karviná, Bohemians – Brno, Jihlava – Slavia, Ostrava – Slovácko, Olomouc – Plzeň, Zlín – Dukla, Jablonec – Teplice, Sparta – Liberec.

    18. kolo (24. února):

    Dukla – Jablonec, Slavia – Bohemians 1905, Teplice – Ostrava, Karviná – Zlín, Brno – Olomouc, Plzeň – Jihlava, Liberec – Mladá Boleslav, Slovácko – Sparta.

    19. kolo (3. března):

    Liberec – Karviná, Sparta – Brno, Olomouc – Slovácko, Mladá Boleslav – Slavia, Jihlava – Teplice, Bohemians 1905 – Dukla, Ostrava – Plzeň, Zlín – Jablonec.

    20. kolo (10. března):

    Jablonec – Ostrava, Dukla – Jihlava, Teplice – Zlín, Slovácko – Bohemians 1905, Karviná – Sparta, Brno – Mladá Boleslav, Slavia – Olomouc, Plzeň – Liberec.

    21. kolo (17. března):

    Olomouc – Karviná, Liberec – Brno, Mladá Boleslav – Slovácko, Sparta – Slavia, Zlín – Plzeň, Ostrava – Dukla, Bohemians 1905 – Teplice, Jihlava – Jablonec.

    22. kolo (31. března):

    Brno – Karviná, Ostrava – Jihlava, Slavia – Zlín, Jablonec – Bohemians 1905, Dukla – Olomouc, Plzeň – Mladá Boleslav, Teplice – Sparta, Slovácko – Liberec.

    23. kolo (7. dubna):

    Karviná – Slovácko, Brno – Slavia, Bohemians 1905 – Plzeň, Sparta – Dukla, Liberec – Teplice, Mladá Boleslav – Jablonec, Zlín – Ostrava, Olomouc – Jihlava.

    24. kolo (14. dubna):

    Slavia – Karviná, Slovácko – Brno, Jihlava – Zlín, Ostrava – Bohemians 1905, Jablonec – Olomouc, Teplice – Mladá Boleslav, Plzeň – Sparta, Dukla – Liberec.

    25. kolo (21. dubna):

    Karviná – Teplice, Brno – Plzeň, Slovácko – Dukla, Bohemians 1905 – Jihlava, Olomouc – Ostrava, Mladá Boleslav – Zlín, Sparta – Jablonec, Liberec – Slavia.

    26. kolo (28. dubna):

    Slavia – Slovácko, Plzeň – Karviná, Dukla – Brno, Teplice – Olomouc, Jablonec – Liberec, Ostrava – Sparta, Jihlava – Mladá Boleslav, Zlín – Bohemians 1905.

    27. kolo (5. května):

    Slavia – Plzeň, Karviná – Dukla, Slovácko – Teplice, Brno – Jablonec, Mladá Boleslav – Ostrava, Liberec – Jihlava, Sparta – Zlín, Olomouc – Bohemians 1905.

    28. kolo (12. května):

    Jablonec – Karviná, Teplice – Brno, Plzeň – Slovácko, Dukla – Slavia, Zlín – Olomouc, Bohemians 1905 – Mladá Boleslav, Jihlava – Sparta, Ostrava – Liberec.

    29. kolo (19. května):

    Karviná – Ostrava, Brno – Jihlava, Slovácko – Zlín, Slavia – Jablonec, Plzeň – Teplice, Mladá Boleslav – Dukla, Sparta – Olomouc, Liberec – Bohemians 1905.

    30. kolo (26. května):

    Dukla – Plzeň, Teplice – Slavia, Jablonec – Slovácko, Jihlava – Karviná, Ostrava – Brno, Zlín – Liberec, Bohemians 1905 – Sparta, Olomouc – Mladá Boleslav.

     

    Přečtěte si více »
  • Giro d'Italia 2017

    Giro d Italia 2017

    Giro d‘Italia druhý nejstarší a nejtěžší cyklistický etapový závod založený v roce 1909. Vedoucí závodník celkového pořadí nosí růžový trikot (maglia rosa). Podobně jako u jeho protějšku, žlutého trikotu z Tour de France, je i zde prapůvod v barvě papíru pořadatele - deníku Gazzetta dello Sport. Letos je italské Giro d'Italia jubilejní 100. ročník závodu. Na zavodníky opět čeká 21 etap o celkové dílce 3 572 km což je o 105 km více než loni. První etapa odstartuje 5. května 2017 v Algheru a poslední etapa skončí v Milaně 28. května atypicky individuální časovkou.

    Program jednotlivých etap Giro d‘Italia 2017

    Na jezdce čeká celkem 21 etap.

    • 5. květen - Alghero -> Olbia – 203 km (rovinatá)
    • 6. květen - Olbia -> Tortolì – 208 km (zvlněná)
    • 7. květen - Tortolì -> Cagliari – 148 km (rovinatá)
    • 9. květen - Cefalù -> Etna (Rifugio Sapienza) – 180 km (horská)
    • 10. květen - Pedara -> Messina – 157 km (rovinatá)
    • 11. květen - Reggio Calabria -> Terme Luigiane – 207 km (zvlněná)
    • 12. květen - Castrovillari -> Alberobello – 220 km (rovinatá)
    • 13. květen - Molfetta -> Peschici – 189 km (středně horská)
    • 14. květen - Montenero di Bisaccia -> Blockhaus – 139 km (horská)
    • 16. květen - Folign -> Montefalco – 39.2 km (individuální časovka)
    • 17. květen - Florence (Ponte a Ema) -> Bagno di Romagna – 161 km (středně horská)
    • 18. květen - Forlì -> Reggio Emilia – 237 km (rovinatá)
    • 19. květen - Reggio Emilia -> Tortona – 162 km (rovinatá)
    • 20. květen - Castellania -> Santuario di Oropa – 131 km (horská)
    • 21. květen - Valdengo -> Bergamo – 199 km (středně horská)
    • 23. květen - Rovetta -> Bormio – 227 km (horská)
    • 24. květen - Tirano -> Canazei – 219 km (středně horská)
    • 25. květen - Moena -> Ortisei/St. Ulrich – 137 km (horská)
    • 26. květen - Innichen/San Candido -> Piancavallo – 191 km (horská)
    • 27. květen - Pordenone -> Asiago – 190 km (horská)
    • 28. květen - Monza (Autodrom) -> Milan – 28 km (individuální časovka)
    Přečtěte si více »
  • Mistrovství světa v hokeji - MS Hokej 2017

    81. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2017. Pořadateli budou Německo a Francie a hrát se bude v Kolíně nad Rýnem a v Paříži. Pořadatelské země byly zvoleny během kongresu Mezinárodní hokejové federace 17. května 2013 ve Stockholmu. Francie se ujme pořadatelství poprvé od 35. mistrovství světa v roce 1968 v Grenoblu. V Paříži se hrálo jedinkrát, a to 18. mistrovství světa v roce 1951. V Kolíně nad Rýnem se hrálo naposledy v roce 2010.

    Český tým sehraje své zápasy v Pařížské skupině B. Soupeři našich hokejistů v základní skupině Kanada (5.5. - 20:15), Bělorusko (6.5. - 16:15), Finsko (8.5. - 20:15), Norsko (11.5. - 16:15), Slovinsko (12.5. - 16:15), Francie (14.5. - 16:15) a Švýcarsko (16.5. - 16:15).

     

    Program a výsledky mistrovství světa v hokeji 2017

    Výsledky mistrovství světa v hokeji 2017

    ZÁKLADNÍ SKUPINA A

    • 5.5.2017 16:15 - Švédsko - Rusko
    • 5.5.2017 20:15 - USA - Německo
    • 6.5.2017 12:15 - Lotyšsko - Dánsko
    • 6.5.2017 16:15 - Slovensko - Itálie
    • 6.5.2017 20:15 - Německo - Švédsko
    • 7.5.2017 12:15 - Itálie - Rusko
    • 7.5.2017 16:15 - USA - Dánsko
    • 7.5.2017 20:15 - Lotyšsko - Slovensko
    • 8.5.2017 16:15 - Německo - Rusko
    • 8.5.2017 20:15 - USA - Švédsko
    • 9.5.2017 16:15 - Itálie - Lotyšsko
    • 9.5.2017 20:15 - Slovensko - Dánsko
    • 10.5.2017 16:15 - USA - Itálie
    • 10.5.2017 20:15 - Slovensko - Německo
    • 11.5.2017 16:15 - Rusko - Dánsko
    • 11.5.2017 20:15 - Švédsko - Lotyšsko
    • 12.5.2017 16:15 - Švédsko - Itálie
    • 12.5.2017 20:15 - Dánsko - Německo
    • 13.5.2017 12:15 - Lotyšsko - USA
    • 13.5.2017 16:15 - Rusko - Slovensko
    • 13.5.2017 20:15 - Itálie - Německo
    • 14.5.2017 16:15 - Slovensko - USA
    • 14.5.2017 20:15 - Dánsko - Švédsko
    • 15.5.2017 16:15 - Dánsko - Itálie
    • 15.5.2017 20:15 - Rusko - Lotyšsko
    • 16.5.2017 12:15 - Švédsko - Slovensko
    • 16.5.2017 16:15 - Rusko - USA
    • 16.5.2017 20:15 - Německo - Lotyšsko

    Tabulka skupiny A:

    -. Německo 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Lotyšsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Rusko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. USA 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Švédsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Slovensko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Dánsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Itálie 0 0 0 0 0 0:0 0

     

    ZÁKLADNÍ SKUPINA B

    • 5.5.2017 16:15 - Finsko - Bělorusko
    • 5.5.2017 20:15 - Česko - Kanada
    • 6.5.2017 12:15 - Švýcarsko - Slovinsko
    • 6.5.2017 16:15 - Bělorusko - Česko
    • 6.5.2017 20:15 - Norsko - Francie
    • 7.5.2017 12:15 - Slovinsko - Kanada
    • 7.5.2017 16:15 - Finsko - Francie
    • 7.5.2017 20:15 - Norsko - Švýcarsko
    • 8.5.2017 16:15 - Bělorusko - Kanada
    • 8.5.2017 20:15 - Finsko - Česko
    • 9.5.2017 16:15 - Slovinsko - Norsko
    • 9.5.2017 20:15 - Švýcarsko - Francie
    • 10.5.2017 16:15 - Švýcarsko - Bělorusko
    • 10.5.2017 20:15 - Finsko - Slovinsko
    • 11.5.2017 16:15 - Česko - Norsko
    • 11.5.2017 20:15 - Kanada - Francie
    • 12.5.2017 16:15 - Česko - Slovinsko
    • 12.5.2017 20:15 - Francie - Bělorusko
    • 13.5.2017 12:15 - Norsko - Finsko
    • 13.5.2017 16:15 - Slovinsko - Bělorusko
    • 13.5.2017 20:15 - Kanada - Švýcarsko
    • 14.5.2017 16:15 - Francie - Česko
    • 14.5.2017 20:15 - Švýcarsko - Finsko
    • 15.5.2017 16:15 - Kanada - Norsko
    • 15.5.2017 20:15 - Francie - Slovinsko
    • 16.5.2017 12:15 - Bělorusko - Norsko
    • 16.5.2017 16:15 - Česko - Švýcarsko
    • 16.5.2017 20:15 - Kanada - Finsko

    Tabulka skupiny B:

    -. Kanada 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Finsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Česko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Švýcarsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Bělorusko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Norsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Francie 0 0 0 0 0 0:0 0
    -. Slovinsko 0 0 0 0 0 0:0 0
    Přečtěte si více »
RSS
TOPlist